Ücretsiz koli nereden bulabilirsiniz?

Ücretsiz koli nereden bulabilirsiniz?

Evden eve nakliyat süreci oldukça yorucu ve stresli bir süreçtir. Bu süreç ani gerçekleşen imkanlardan dolayı hızla yapmanız gerekebilir. Bu aşamada eşyaların paketlenmesi ve taşıma planın yapılması gerekir. Eşyalarınızı paketlerken koli nasıl bulabilirsiniz. Eşyalarınızın durumuna göre koli satın almak isterseniz en az 100 TL’ye mal olabilir. Ücretiz koli bulacağınız seçenekler mevcuttur. Bunları maddeleyelim.

Marketler: Marketlere gelen ürünlerin kolilerini isteyebilirsiniz.

Mobilya mağazaları: Mobilyalarınız veya büyük ebatlı eşyalarınızın paketlenmesi için bu kolileri kullanabilirsiniz.

Mahalle esnafları: Mahalle esnafları arasında toptancılardan ürün alan esnaf varsa ellerinde koli olacaktır. Bunları isteyebilirsiniz.

Teknoloji mağazaları: Teknolojik ürünlerinizi paketlemek için buradan alacağınız kolileri kullanabilirsiniz.

Aldığınız ürünlerin kolileri: Eğer kiracı iseniz bir gün evden taşınacağınızı düşünüyorsanız aldığınız sıfır mobilya veya teknolojik eşyaların kolilerini saklamanız size fayda sağlayacaktır.

Siz yeni evinize veya ofisinize kavuşmanın mutluluğunu paylaşmak istiyoruz. Nakliyat sürecini profesyonel yönetiriz, olacak tüm olasılıkları hesaplar, oluşabilecek aksiliklerde yeni çözümler üretiriz. İşimize verdiğimiz değer bizi Evden eve nakliyat sektöründe adana da önemli bir noktaya taşımaktadır. Kullanmakta olduğumuz asansörlü taşıma hizmeti ile riski en aza düşürürken sürecide hızlandırmış oluruz. Taşınma öncesi ücretsiz ekspertiz yaparız, daha sonra nakliyat planı çıkarır, eşyaları sigortalı şekilde taşırız. Her zaman piyasaya göre avantajlı fiyatlar sunmaya çalışıyoruz. Sizde taşınma hakkında detaylı bilgiler vererek fiyat teklifi alabilirsiniz. Adana’nın Seyhan, Çukurova, Yüreğir, Sarıçam merkez ilçeleri başta olmak üzere tüm ilçelere hizmetimizi sunmaktayız. Teklif, fiyat yada bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

18 Eylül 2019
1.107 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?