Yatak Odanız için Pratik Paketleme Önerileri!

Yatak Odanız için Pratik Paketleme Önerileri!

Yatak odanızı paketlemeye hazır mısınız? İhtiyacınız olacak tüm ambalaj malzemelerini toplayarak işlemi hemen başlatın:

1) Ambalaj kağıdı
2) Kutuları bantlamak için koli bandı
3) Kutuları etiketlemek kalem veya yapışkan kağıtlar
4)Tamamen kapatılabilen koliler

Yatak odanızda büyük, ağır mobilyalar, nevresimler ve giysiler gibi yumuşak eşyaların bir karışımı vardır. Bu kolay taşıma ipuçlarını izleyerek bu öğleleri daha verimli bir şekilde paketleyebilirsiniz:

Giyim ve Çarşaflar
Kırışmayı azaltmak için kıyafetlerinizi askılarından çıkarın ve vakumlu poşetlere koyarak, süpürge yardımı ile içindeki havayı boşaltın, böylelikle yerden tasarruf sağlamış olacaksınız.

Vakumlu poşetler kullanmıyorsanız, her bir giysiyi askısından çıkarmalı, katlamalı ve bir bavul veya ambalaj kağıdı ile kaplı bir kutuya koymalısınız.

Battaniyeler, çarşaflar, havlular ve yastık kılıfları gibi çarşafları kutularınızın altını kaplayan bir koruyucu gibi kullanabilirsiniz.

Küçük Ev Aletleri
Saatler ve süs eşyaları gibi küçük eşyaları ayrı ayrı sarın ve baloncuklu plastik ile bir kutuya koyun.

Kitaplar ve Fotoğraflar

Kitapları sırt aşağı ve açık yüzü yukarı bakacak şekilde paketleyin.
Kitaplar genellikle çok ağır olduğundan, taşıması kolay olması için bunları daha küçük kutulara koyduğunuzdan emin olun.
Çerçeveli fotoğrafları ve resimleri tek tek ambalaj kağıdına sararak koruyun ve kutunun içindeki kenarlarına doğru sıkıştırın.
Mümkünse, eski veya yeri doldurulamaz fotoğraflar gibi hatıra eşyalarını yanınızda taşıyın.
Evden eve nakliyat sırasında nesnelerin çok fazla kaymasını önlemek için tüm kutularınızı gazete sıkıştırın ve sıkıca paketleyin.

Yatağınızı şeffaf naylon ile sarın köşe notlarını ise eski kıyafetler ile destekleyin. Bu şekilde sürtünmeden dolayı deforme olma olasılığını düşürmüş olacaksınız.

Adana evden eve taşıma firmaları arıyor olabilirsiniz Adana Evden eve burak nakliyat adana şehir içi(seyhan evden eve nakliyat, çukurova evden eve nakliyat, yüreğir evden eve nakliyat, sarıçam evden eve nakliyat, ceyhan evden eve nakliyat) ve ülke geneli şehirler arası nakliyat hizmeti sunar. Evden eve nakliyat hizmetinin yanında ofis taşımacılığı hizmeti de sunulmaktadır. Evden eve nakliyat fiyatları ne kadar diye araştırma sürecinde olabilirsiniz. Evden eve nakliyat fiyatları için bizimle iletişime geçebilir evden eve nakliyat fiyatları adana’ya özgü teklif alabilirsiniz. Evden eve nakliyat en uygun fiyat politikası ile en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz. Evden eve nakliyat her şey dahil hizmet siz değerli müşterilerimiz için sunuyoruz talebinize göre evden eve nakliyat her şey dahil fiyatlarını siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Apartman ve bina müsaitlik durumuna göre taşımacılık hizmetinde Evden eve nakliyat asansörlü hizmetimizden faydanabilirsiniz. Sürecin başından sonuna kadar siz değerli müşterilerimizin yanındayız. Evden eve nakliyatta nelere dikkat edilmeli gibi çok kritik noktalarda size püf noktalar paylaşmaktayız.

08 Haziran 2020
3.364 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?