Bebeğinizle nasıl stressiz taşınabilirsiniz?

Bebeğinizle nasıl stressiz taşınabilirsiniz?

Evden eve nakliyat özellikle küçük çocuklar için stresli olabilir.

Her yıl ailelerle evden eve nakliyat yapan çok sayıda küçük yaşta taşınan çocuklar var.

Bu küçük çocuklar için, bir taşınmanın getirdiği değişiklikler sinir bozucu ve stresli olabilir. Onların iyiliği için, önceden planlamanız ve süreç sırasında onlara özel ilgi göstermeye hazırlanmanız önemlidir. Deneyimli anneler ve babaların aşağıdaki tavsiyeleri, daha rahat geçirmenizi sağlayacaktır.

Evden eve nakliyat sürecine gelince, bebekler rahat oldukları ve rutinleri nispeten rahatsız edilmediği sürece aslında en az etkilenirler.

Ailedeki herkese taşınmayla gelişmeleri bildirin ve evden eve nakliyat sürecinin “ne zaman”, “nerede”, “nasıl” ve “nedenine” odaklanın. Çocuğunuzun hareketin tüm aile için olumlu bir olay olduğunu anladığından emin olun.

Bebeklerin geride bırakılma korkusunu yatıştırmanın önemli bir parçası olduklarını anlamalarına yardımcı olun. Taşınma günü yaklaştıkça ve taşınma faaliyeti yoğunlaştıkça, çocuklarınızın giderek daha fazla sorusu olacaktır. Soruları cevaplamak ve olumlu duyguları oluşturmak için zaman çizelgesini günlük güncel tutmak en iyisidir.

Çocuklarınızı evden eve nakliyat sürecinde sorumluluklar verin

Hazırlıklar yapılırken çocuğunuzu olabildiğince yanınızda tutmaya çalışın, böylece sürece karışmış hissedecektir. Çocuğun değerli eşyalarından birkaçını paketlemesine ve güvenlik duygularını, aidiyet duygusunu ve önemini güçlendirmek için küçük yollarla yardım etmesine izin verin.

Yeni arkadaşlar tanıyacak

Hareket etmeden önce, çocuklarınıza veda etmek için arkadaşlarıyla zaman geçirme fırsatı verin. Çocukların arkadaşlarıyla adres bilgilerini paylaşmasına daha sonradan görüşebileceklerini belirtmesine fırsat verin. Ekstradan yeni taşınacak bölgede yeni arkadaşlık edineceğini de belirtmeniz onlar için fayda sağlayacaktır.

Rahat yolculuk sağlayın

Eski evinizden yenisine rahat bir yolculuk için yeterli zaman tanıyın. Tıpkı yetişkinlerin uzun yolculuklarda bacaklarını ağrıdığı gibi, bebeklerin de hareket etme şansına ihtiyaçları vardır. Düzenli molalar vermek ayrıca beslenme programına bağlı kalmanıza ve çocuğunuzun rutini olabildiğince normale yakın tutmanıza olanak tanır.

Yol Paketi

Güvenlik onaylı oto koltuğu
Isıtmaya gerek olmadan kolay hazırlanmış yiyecekler
Çocuk bezi ve bebek bezi çantası
Hazır su ve mini battaniye
Emzik ve emzikli şişeler
Bebek maması, meyve suyu, su
Favori oyuncakları
Bir buz torbası ve çocuk doktorunuzun önerdiği diğer ilaçlar
Her yaştan “çocuklar” için kullanışlı olan önceden nemlendirilmiş havlular veya kağıt peçeteler
Bir yürümeye başlayan çocukla seyahat ediyorsanız, katlanabilir bebek arabası ve birkaç favori oyuncak

İyi bir gece uykusu bebeğin mutluluğu için zorunludur. Geceyi bir otelde geçirmeniz gerekiyorsa, önceden arayın ve bebek yatağı isteyin veya taşınabilir bir paket oyun getirin.

Adana evden eve taşıma firmaları arıyor olabilirsiniz Adana Evden eve burak nakliyat adana şehir içi(seyhan evden eve nakliyat, çukurova evden eve nakliyat, yüreğir evden eve nakliyat, sarıçam evden eve nakliyat, ceyhan evden eve nakliyat) ve ülke geneli şehirler arası nakliyat hizmeti sunar. Evden eve nakliyat hizmetinin yanında ofis taşımacılığı hizmeti de sunulmaktadır. Evden eve nakliyat fiyatları ne kadar diye araştırma sürecinde olabilirsiniz. Evden eve nakliyat fiyatları için bizimle iletişime geçebilir evden eve nakliyat fiyatları adana’ya özgü teklif alabilirsiniz. Evden eve nakliyat en uygun fiyat politikası ile en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz. Evden eve nakliyat herşey dahil hizmet siz değerli müşterilerimiz için sunuyoruz talebinize göre evden eve nakliyat herşey dahil fiyatlarını siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Apartman ve bina müsaitlik durumuna göre taşımacılık hizmetinde Evden eve nakliyat asansörlü hizmetimizden faydanabilirsiniz. Sürecin başından sonuna kadar siz değerli müşterilerimizin yanındayız. Evden eve nakliyatta nelere dikkat edilmeli gibi çok kritik noktalarda size püf noktalar paylaşmaktayız.

Evden eve nakliyat platformu içerisinde yer alan Adana nakliyat firmaları arasında lider nakliyat firması Adana burak nakliyat siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Ofis taşıma, Adana Evden Eve Nakliyat, ADANA şehirlerarası Evden Eve, Adana Şehirlerarası Nakliyat, ADANA şehirlerarası Evden Eve Nakliyat, Ekonomi nakliyat, Adana Şehirler Arası nakliye, Adana Sarıçam Evden Eve Nakliyat, Adana Merkez taşımacılık, Adana Evden Eve, Seyhan Kargo, Adana şehir içi Nakliyat, Adana ev taşımacılığı hizmetlerini sunmaktayız. Fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Adana Evden Eve Nakliyat fiyat, Adana ev taşıma fiyatları, Adana evden eve taşıma fiyatları, Evden eve Nakliyat Adana fiyat, Taşıma şirketi Fiyatları, Adana Nakliye Fiyatları, Evden eve Nakliyat fiyatları Adana, Adana İstanbul arası Nakliyat Fiyatları başta olmak üzere tüm hizmetlerimiz için fiyat teklifi alabilirsiniz.

06 Temmuz 2020
766 kez görüntülendi
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?