Kurumsal

Anasayfa » Kurumsal

kurumsal

Günümüzde taşımacılık sektörü içerisinde profesyonel ekibi ve teknolojik ekipmanları ile kaliteli hizmetler sunan Adana Burak Nakliyat, müşteri memnuniyeti odaklı titiz çalışmalar yürütmektedir. Hizmet taleplerinize anında karşılık verilmekte ve yapılan ön hazırlık çalışmaları sonrasında nakliye planlamaları tamamlanarak taşıma günü belirlenmektedir.

Nakliyelerin sorunsuz ve başarılı bir şekilde tamamlanması için ambalajlama hizmetlerinde doğru paketleme malzemelerinin kullanımı çok önemlidir. Kırılacak eşyaların özel malzemelerle desteklenmesinin yanında mobilyalarınızın tamamı demonte olarak tek tek ambalajlanmaktadır. Bunun için hava kabarcıkları bulunan plastik malzemeler kullanılıyor. Bu da eşyalarda taşıma esnasında çiziklerin oluşmasının da önüne geçiyor. Özellikle ofis taşımacılıklarında elektronik aletler için ekstra köpük destekler kullanılabiliyor. Bu sayede ofisiniz için önemli yatırımlar olan eşyalarınızın hiçbir hasar almadan yeni adreslerine alındığı gibi teslim edilmesi sağlanıyor.

Ev, ofis, fabrika taşımacılıklarında profesyonel taşıma ekibinin tecrübeleri ile eşyaların sorunsuz bir şekilde yeni adreslerine ulaştırılmasını sağlayan Adana Burak Nakliyat asansörlü taşımacılık hizmetleri ile de çok daha pratik ve güvenli hizmetler sunmaktadır. Dar ve biçimsiz merdivenler asansörlü araçlar sayesinde sorun olmaktan çıkıyor. 8. Kata kadar uzanabilen araçlar eşyaların hızlı, güvenli ve pratik bir şekilde nakliye araçlarına yüklenmesine yardımcı olmaktadır. Bazı özel eşyaların taşınmasında paketleme alanında kullanılan profesyonel malzemeler sayesinde taşıma alanında ekstra kolaylık elde edilmektedir. Taşınma işini sizin için kahve içme kolaylığına indirgeyen firma, yeni adreslerinize taşınırken stres olmadan eşyalarınızın demonte olarak taşınmasını sağlıyor. Demonte olarak taşınan mobilyalar yeni adreslerinde monte edilerek teslim edilmektedir.

Adana Evden eve nakliyat firması olarak sizlere hizmet sunmaktan her zaman gurur duyuyoruz. Evden eve taşımacılık Adana hizmetinde öncü firma yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz. Yalnızca Adana evden eve nakliyat firması değil Adana’da Aladağ, Ceyhan, Çukurova, Feke, İmamoğlu , Karaisalı, Karataş, Kozan, Pozantı, Saimbeyli, Sarıçam, Seyhan, Tufanbeyli, Yumurtalık, Yüreğir nakliyat firması olarak ilçelere de hizmet sunmaktayız.